top of page

Elżbieta 

 

Tomasz Wiński jest nie tylko Mistrzem Kundalini Yogi (zajęcia przez niego prowadzone są rewelacyjne), Astrologiem ale też doskonałym terapeutą. Doświadczyłam tego na sesji Time Line Healing. W całym procesie czułam się zaopiekowana i bezpieczna, prowadzona przez jego ciepły, kojący, pełen miłości głos. Byłam świadoma i cały czas w kontakcie z Tomkiem , wraz z Moim Wyższym Ja przeniesiona na Linii Czasu dotarłam do traumatycznych momentów,które mocno zdeterminowały moje życie.Uzdrowienie ich sprawiło,że poczułam lekkość, radość, spokój i nową przestrzeń dla mojego życia. Odkryłam i zintegrowałam głęboko ukryte emocje i programy,które blokowały przepływ życiodajnej energii.
Gorąco polecam sesje z Tomkiem, to zmienia jakość życia. Tomek jest jak kochający przewodnik prowadzący cię przez te trudne historie, aż do ich uwalniającego rozpuszczenia w Świetle.
Dziękuję Tomku

Anna

Tomek Wiński jest Niezwykłym Wspaniałym Astrologiem. Ogromnie odpowiedzialnym Człowiekiem. Korzystamy z Jego ustawień relokacji urodzeniowej ja od 7 a mój Partner od 6lat. Bezcenne!!!!
 


Czuję ogromna Wdzięczność Tomku za pomoc!
Szczęśliwa Ania

Светлана

 

Очень сильный учитель кундалини йоги, очень светлый.

Anna

 

Byłam dziś u Tomka na sesji Time Healing.
Mam za sobą wiele doświadczeń od regresingu, przez TLT, hipnoze, szamanów itp. Tomasz Wiński jest nie tylko Mistrzem Jogi Kundalini i świetnym Astrologiem, Jest też doskonałym terapeutą . Czułam się bezpiecznie w całym procesie. Miałam świadomy kontakt z Tomkiem i Moim Wyższym Ja. Tomek przeprowadził mnie świetnie przez trudne momenty. Jestem pozytywnie zaskoczona bo poszłam na te sesje z ciekawości bez dużych oczekiwań a dostałam odpowiedzi na pytania jakie zadawałam sobie latami. Niesamowite. Do tego czuje się zintegrowana, wypoczęta, radosna i zadowolona.
Było super ciekawie i pożytecznie. Polecam

Maja

Tomku.. Nauczycielu Przewodniku dziekuję!!! Od naszego ostatniego.kontaktu rzeczywiscie jestem w ciąglej obserwacji.. nawet jak emocje lecą... to je obserwuję... i jak najczęsciej lokuję milość we wszystko co robię... to wspaniala praktyka! rozprzestrzeniająca... dużo dystansu daje i rozpuszcza ciemności ... dziekuję za wszystkie cudowne krije o poranku... wnoszą niesamowicie dużo... nawet sie nie spodziewałam...  dziękuję Tobie za cudowne motywacje i prowadzenie dzieki czemu zaskoczyłam sama siebie konsekwencją... mam nadzieję ze pozostaniemy w kontakcie... 

Robert
Tomek z niezwykłą starannością podchodzi do prowadzonych przez siebie zajęć i sesji indywidualnych. Mimo ogromnej wiedzy potrafi zachować prosty, zrozumiały przekaz. W pewny i przyjazny sposób prowadzi swoich podopiecznych w jedną z najciekawszych podróży: tę wgłąb siebie .

Ольга

Классы Томаша - это всегда что-то нереальное! Благодарю!

Марина

Томаш потрясающий! Столько энергии и глубины! С нетерпением жду следующих его классов!

Инесса

Сердечная благодарность Томашу за эти нежность, любовь, доброту, которые бережно поддерживают и несут куда-то в бесконечность к радости и принятию себя!

bottom of page